Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Stáčané Mondeo

Dnes som videl krásne Mondeo. Biele kombi, rok výroby cca 1999, predné svetlomety s led diódami. Krása. Tak som si spravil malý prieskum. Koľko taká vec stojí. Podmienky jednoduché. Ford Mondeo, kombík na plyn.

Jeden pekný niekde od Mikuláša, 2,5 litrový V6. Pekný motor.  Tu je inzerát: (po kliknutí sa obrázok zväčší)

Pekné, však? Ibaže keď som si vyžiadal VIN, zistil som, že tie poctivé kilometre až také poctivé nie sú. Majiteľ o tom zrejme ani netuší. Predtým, ako auto predali jemu, stočili kilometre. Kedysi letelo 120 tisíc, neskôr 220 tisíc.

Tu je výpis z emisných kontrol. (Opäť, po kliknutí sa zväčší).

A osobne si myslím, že to auto malo stiahnuté kilometre už pred prihlásením na Slovensku. Mondeo s takýmto motorom sa používa na diaľničnú prevádzku a tam kilometre naskáču rýchlo. Takže 300 000 nebude až tak mimo. Na druhej strane - auto, ktoré má najazdené už možno 450000 kilometrov a vyzerá takto dobre... Ale z hľadáčika ide von.

Slovak