Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Skutočne dobré rádio

Zohnal som staré rádio ako zdroj ambientného zvuku do kuchyne. SONY CFS-W456L. Dvojdeck s rádiom a ekvalizérom. Vyrobené neviem kedy a kde (ani Google netuší), ale odhadujem, že 20 rokov už má. Aj s odlomenou anténou chytá FM lepšie ako ktorékoľvek iné rádio, ktoré sme kedy doma mali (a naťahovali sme im antény po horných poličkách kuchynskej linky). A má super zvuk.

Už sme u nás vyskúšali všeličo, naposledy minisystém od Philipsu. Výsledok po 5 rokoch? Nefunkčný deck, nefunkčný USB port, CD nefunčné, rádio sa dá chytiť iba jedno, hlasitosť sa dá len zvyšovať - aj pri točení proti smeru hodinových ručičiek.

Japonci, veľká vďaka za tento výrobok!

Sony CFS-W456L

 

 

 

Slovak