Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Rovnanie diskov v Prievidzi

V týždni som hľadal medzi Pobedimom a Hornou Stredou jahodovú plantáž, čiže som sa pozeral po poliach viac, ako bolo zdravé. Výtlk, rana, ľavé predné koleso to zasa schytalo. Vibrácie v riadení, pokles tlaku...

Cestou domov som tri krát dohusťoval. Po vyzutí všetko jasné. Pneumatika vydržala, ale vnútorný okraj disku dostal škaredú ranu a bude treba znova rovnať. Volal som teda do Handlovej. Manager sa vyhovoril, že je na obede, ale zavolá mi. Už sú odvtedy dva týždne a dva dni. Vskutku lukulské hodovanie...

Samozrejme, nečakal som na neho, pretože auto som hneď v pondelok potreboval a vybral som sa hľadať rovnanie diskov v Prievidzi. Referencie neboli pre môj prípad práve najvhodnejšie - v Prievidzi sú vraj dlhšie čakacie lehoty a ja som vec potreboval riešiť urgentne. V každom prípade som prevádzku predsa len v sobotu popoludní našiel a disk bol v nedeľu pred deviatou ráno vyrovnaný. Dobrá práca.

Rovnanie diskov, ktoré môžem odporučiť nájdete v Prievidzi na Puškinovej 30, čiže TU.

Prípadne môžete pána Tomáša Michálika kontaktovať priamo na čísle 0905260881.

Ak potrebujete rovnať disky, odporúčam.

 

EDIT: Podľa posledných informácií už pán Michálik už nerovná plecháče, iba zliatinové disky!!!

 

English