Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 113 of /storage/vhost/scriptorius/web/scriptorius.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Priznanie Michala Lajchu

Tak a je to tu. To, čo som tvrdil ešte v nedeľu 23. septembra, máme potvrdené aj na videu.

Zhrňme si, čo v ňom Mišo hovorí:

1. Z kňazstva chce odísť a vodil a stále vodí za nos svojich bývalých farníkov z farnosti Kľak a všetkých členov svojho fanklubu + "novinárov"

2. Celú akciu mal naplánovanú tak, aby bol suspendovaný

3. Jeho oficiálna "rozlúčka" s kňazstvom" bola už 9. septembra a od 10. naozaj neplnil svoje povinnosti

4. Vydanie knihy bol len prostriedok na jeho odchod z kňazskej služby, žiadna misia, ktorou chce šíriť osvetu na Slovensku a po svete

 

Týmto gratulujem tým, ktorí si knihu objednali a prispeli tak Mišovi na odchodné. Stali sa obeťou podvodu. Rovnako ďakujem všetkým novinárom, ktorí zadarmo pracovali na marketingovej kampani ku knihe.

Video s priznaním je k dispozícii TU.

 

EDIT: Video bolo medzičasom hrdinsky znedostupnené, takže sa ospravedlňujem za nepohodlie niektorých čitateľov. Ale nejaký týpek ho znova nahral, takže link je znova funkčný a poďakovanie Michala Lajchu si môžete znova vypočuť.

 

 

 

Slovak